Akarattyai sportmaraton

Óriási buli lesz október 24-én Akarattyán, a Rákóczi parkban!

Annyi minden lesz, hogy felsorolni is sok:

  • foci
  • kosárlabda
  • karate
  • zumba
  • jóga
  • balett és színpadi tánc
  • íjászat
  • méta
  • ping-pong
  • tollaslabda
  • akadálypálya

Néhány részlet:

A bajnokságokra a nevezés 9 órakor kezdődik, a meccsek beosztása a jelentkezők számtól függ, az eredményhirdetés 14:00 és 15:00 között lesz.

A jóga 12-kor kezdődik, és ezt mondják az oktatók:
Csoportos jóga gyakorlás az Iyengar módszer szerint, mely a Hatha jóga egy precíz és intelligens változata eszközhasználattal, egyéni javításokkal. Ezek biztonságos fejlődést kínálnak minden korosztálynak, minden szinten. Az órák során tematikus szekvenciákat, egymásra épülő ászanákat használunk, az egyszerűbbektől a bonyolultabbak felé haladva, ezzel fejlesztjük a koncentrációt, erőnlétet, állóképességet, rugalmasságot. Az órákat Oravecz Beatrix okleveles Iyengar jógaoktató, Bajnok Andrea és Greman Tímea felváltva tartja. Jógacsoportunk 2016 óta működik Balatonkenesén a Művelődési Házban és Balatonakarattyán a Magasparton, egész évben rendszeres gyakorlást biztosítva az érdeklődőknek.

Kispályás foci:
Külön ifjúsági és felnőtt kategóriában. A csapatlétszám 5+1 fő. Nevezés: október 22-éig mailto:magyar.eniko@akarattyasport.hu

Félpályás kosárlabda gyerekeknek:
3-4 fős csapatok nevezhetnek. Nevezés: október 22-éig mailto:magyar.eniko@akarattyasport.hu

Balett és szinpadi tánc:
Óvodásoknak és kisiskolásoknak ingyenes próbaóra és bemutató 13 és 14 óra között.

Elég nagy a választék, ugye?

Ki, melyiken vesz majd részt?

Kerékfy Pál

Forrás:

Akarattyai sportmaraton (Facebook)


Discover more from Akarattyai Hírmondó

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Akarattyai sportmaraton” bejegyzéshez egy hozzászólás

Leave a Reply