Szétfagy a vízmérő?

Nyakunkon a tél. Eddig még nem mutatta ki a foga fehérjét, de hosszú hónapok vannak még márciusig. Néhány téli tanácsot leírtam már: "Vajon jön a tél?", de a vízről még nem esett szó. Most pótolom. Nagyon sokba kerül, ha szétfagy a vízmérő! Néhány éve tapasztalhattuk, hogy az erős fagy után, ahogy enyhült az idő, több … Szétfagy a vízmérő? olvasásának folytatása